Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, ihtisas alanlarıyla muhaliflarına çıdem yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya aracısız olarak ferdî isteklerini tatmin kılmak midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu üzerine elan detaylı bir şekilde olgun örtmek içim blog nedir adlı yazgımı okuyabilirsiniz.

# Sarrafiyelamadan önce saat kaybetmemeniz hesabına blog açmadan önce adlı yazgımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı elan onu de bilmiyorum” diyenler midein de blog ad önerileri veya domain önerileri yazgım tam size göre.

Günümüzde blog konuları; kişilerin ihtisas alanları, inceleme yetenekleri üzere belli bir amaçta yazgılabileceği üzere; her sektörden veya her fikirden az buçuk toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

Kısaca bir gün uygulayım bilimi konusunda olgun sunulurken; başka gün, siyasetle ait paylaşımları blog içeriğinize şayeste bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çittihaz konusunda videoteyp ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gün dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Demımı Hileır?
Website fora etmek 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır olgun ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olur. Bu konuda elan detaylı bir şekilde olgun örtmek midein nasıl blog açılır yazgımı okumanızı öneririm.

blog fora etmek saat almaz
Döneminızı algı biricik şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zati bir domain (vadi adı) var ise o saat güvenilir anlamda emekiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu yazgıları sermek, bu yazgılara özgün videoteyp ve resimler vazetmek elan uzun saat alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale yazgıp yayınlayanlar da var. Kısaca bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Dünyalık Evet?
Bu emeke serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fora etmek midein çok tıkır harcayacak mıyım?” dır.

blog fora etmek kaç tıkır
Yanıt “Yararlı” Web sitesi fora etmek midein mutlak öyle erdemli miktarlarda tıkır harcamanıza gerek nanay. Siteyi kendiniz açacağınız midein dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya yapılmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 salname $20-25.

Yalnızca domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir rakam tutacak. Kısaca aylık yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere salname 20-25 Dolar üzere bir rakama doğacak. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Neden?
Esasta bunun bir çok nedeni olur, ancak en popülerleri:

Evden tıkır kazanma midein şehir fora etmek : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak tıkır almak midein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, birtakımları bu hadiseı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıkır kazanma konusunda en düzgün yöntemlerden biri şehir düşünmek ve şehir açmaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir nöbet blog nasıl açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu emeki kendiniz midein bir tıkır kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum kılmak midein : Yalnızca blog sermek, kendi duygularını serkaları ile paylaşmak midein blog açanlarda var. Hatta bu eşhas bazı öyle pop oluyorlar ki on binlerce nefer aracılığıyla siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan emekinizi yükseltmek midein : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok elan şu denli kitleye ulaşırlar.
Blogger olmak midein. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi sima kelimesi son günlerde toplumsal medya aracılığı ile yayıldığından çok pop bir konsept evet. Bu eşhas bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu emeklerden erdemli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse şehir düşünmek midein 10 münasebet yazgıma da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir