mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, müstehlik gruplarının hileışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme nakit sistemi ile Ödeme geçirmek isteyen kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışbilgiş nöbetlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş gestaltlır. Bunun taçı silsile iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu nöbetlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği meydanda bulunan para kartları aracılığı yardımıyla olur.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Artış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının hileışbilgiş hileışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının para ve vezneci sütsüzı yöntemi ile hileışbilgiş yapmayı yeğleme ederken para sütsüzı ve vezneci sütsüzı sıfır kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek hileışbilgiş yamayı yeğleme eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok lüks şahsiyet ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi önem meydan e- kâr firma yerleri ulaştığı garaz kesime bir yeni saf henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine önem vererek, garaz kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda henüz çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir