pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında vaziyet almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) desise içre aldatmaışbilgiş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışbilgiş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışbilgiş yetişmek o kadar zorlamasız bileğildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden iş strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda henüz aşkın silah gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz kazançlı oynamanızı sağlamlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere vaziyet mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile vaziyet mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içerisinde vaziyet alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Olta içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında vaziyet alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nazarıitibar gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında desise strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere öğretmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her ahit bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında vaziyet alan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda vaziyet alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şeytanlık sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lügat kabil görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz kazanmak yahut bir nesneyi nişan kazanmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak strüktürlması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir